Pociąg specjalny na trasie Legnica - Jaworzyna Śląska - Wałbrzych Główny - Mieroszów - Meziměstí - Mieroszów - Wałbrzych Główny - Boguszów Gorce - Czarny Bór - Marciszów - Wojcieszów Górny - Marciszów - Wałbrzych Główny - Nowa Ruda - Ścinawka Średnia - Nowa Ruda Słupiec - Ścinawka Średnia - Tłumaczów - Ścinawka Średnia - Nowa Ruda - Wałbrzych Główny - Jaworzyna Śląska - Legnica.
Linie kolejowe:
137: Legnica - Jaworzyna Śląska
274: Jaworzyna Śląska - Marciszów
291: Boguszów Gorce Wschód - Meziměstí
976: Boguszów Gorce Zachód - Czarny Bór
312: Marciszów - Wojcieszów Górny
286: Wałbrzych Główny - Ścinawka Średnia
327: Ścinawka Średnia - Nowa Ruda Słupiec
272: Ścinawka Średnia - Tłumaczów
Obsługa trakcyjna: 2x SA134 Kolei Dolnośląskich
Trasa przejazdu około 375 km